-
$569,997 1,417 SQ FT
$402 SQ/FT300 Robin Circle
A@ Robin Dr - Vacaville 7, Vacaville
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 5 Park
- 1,417 sqft
- Vacaville
DOM5SFR -
$825,000 1,653 SQ FT
$499 SQ/FT4 James Black Circle
A@ Alameda Del Prado - Novato
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 4 Park
- 1,653 sqft
- Novato
DOM5CON -
Open Sat May 16, 2:00 pm - 4:00 pm$849,000 2,185 SQ FT
$389 SQ/FT15 Christopher Ct
N@ Valley View - El Sobrante
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 2,185 sqft
- El Sobrante
-
$675,000 2,070 SQ FT
$326 SQ/FT5286 Gramercy Circle
A@ Blakely - Fairfield 1, Fairfield
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 2,070 sqft
- Fairfield
DOM5SFR -
$2,988,000 1,596 SQ FT
$1,872 SQ/FT4133 Wilkie Way
A@ Tennessee - 233 - South Palo Alto, Palo Alto
- 3 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 1,596 sqft
- PALO ALTO
DOM5SFH -
$4,898,000 2,016 SQ FT
$2,430 SQ/FT1480 Topar Avenue
A@ Country club - 212 - Country Club, Los Altos
- 3 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 2 Park
- 2,016 sqft
- LOS ALTOS
DOM5SFH -
$6,500,000 3,616 SQ FT
$1,798 SQ/FT338 Verano Drive
A@ Almond / Jardin - 211 - North Los Altos, Los Altos
- 4 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 6 Park
- 3,616 sqft
- LOS ALTOS
DOM5SFH -
$1,538,000 1,931 SQ FT
$796 SQ/FT3732 Evangelho Circle
A@ Voltaire - 3 - Evergreen, San Jose
- 4 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,931 sqft
- SAN JOSE
DOM5SFH -
$679,000 1,777 SQ FT
$382 SQ/FT116 West Limerick Avenue
A@ Shields ave - 20603 - Mtn Hse/Lammersville West of Tracy Rural, Mountain House
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,777 sqft
- MOUNTAIN HOUSE
DOM5SFH -
$1,688,888 2,535 SQ FT
$666 SQ/FT5961 Fiddletown Place
A@ Meridian - 13 - Almaden Valley, San Jose
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 2,535 sqft
- San Jose
DOM5T/H -
$1,838,000 1,420 SQ FT
$1,294 SQ/FT1 Arroyo View Circle
A@ Continentals - 360 - Belmont Woods Etc., Belmont
- 3 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 1,420 sqft
- BELMONT
DOM5SFH -
Open Tue May 12, 10:00 am - 12:00 pm
$4,588,000 5,300 SQ FT
$866 SQ/FT135 Newton Drive
A@ Hillside - 471 - Burlingame Hills / Skyline Terrace, Burlingame
- 5 Bed
- 5 (4/1) Bath
- 3 Park
- 5,300 sqft
- Burlingame
DOM5SFH -
$638,880 922 SQ FT
$693 SQ/FT646 Teatree Court
A@ Thornton - 15 - Campbell, San Jose
- 2 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 922 sqft
- San Jose
DOM5CON -
$2,498,000 2,161 SQ FT
$1,156 SQ/FT4141 Cranford Circle
A@ White Oaks - 14 - Cambrian, San Jose
- 4 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 2,161 sqft
- SAN JOSE
DOM5SFH -
$1,399,000 1,599 SQ FT
$875 SQ/FT2718 Suisun Avenue
A@ Los Altos Dr - 3 - Evergreen, San Jose
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,599 sqft
- SAN JOSE
DOM5SFH -
Open Wed May 13, 9:30 am - 1:00 pm
$1,498,000 1,232 SQ FT
$1,216 SQ/FT4151 Mountcastle Way
A@ Pearl - 12 - Blossom Valley, San Jose
- 3 Bed
- 2 Bath
- 5 Park
- 1,232 sqft
- SAN JOSE
DOM5SFH -
$728,800 2,878 SQ FT
$253 SQ/FT19862 Paso Robles Avenue
A@ Old Oregon - Redding
- 3 Bed
- 2 Bath
- 4 Park
- 2,878 sqft
- Redding
DOM5SFH -
Open Tue May 12, 10:00 am - 12:00 pm
$3,195,000 3,390 SQ FT
$942 SQ/FT47 Alameda Avenue
A@ Alcatraz Ave - 613 - Miramar / City of Naples, Half Moon Bay
- 4 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 2 Park
- 3,390 sqft
- HALF MOON BAY
DOM5SFH -
Open Tue May 12, 1:00 pm - 3:00 pm
$1,595,000 1,625 SQ FT
$982 SQ/FT75 Chaves Avenue
A@ Agua Way - 25165 - 4 - Miraloma Park, San Francisco
- 3 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 1,625 sqft
- SAN FRANCISCO
DOM5SFH -
Open Sat May 16, 1:30 pm - 4:30 pm
$1,398,000 1,200 SQ FT
$1,165 SQ/FT4388 El Camino Real, #309
A@ Los Altos Avenue - 211 - North Los Altos, Los Altos
- 2 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,200 sqft
- LOS ALTOS
DOM5CON