-
$650,000 1,750 SQ FT
$371 SQ/FT2832 Calle De Cordoba
A@ Rancho Solano Pkwy - Fairfield 3, Fairfield
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 4 Park
- 1,750 sqft
- Fairfield
DOM7SFR -
$655,990 1,560 SQ FT
$421 SQ/FT3872 Terrabrook Drive
A@ E - Santa Rosa-Southwest, Santa Rosa
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,560 sqft
- Santa Rosa
DOM7SFR -
$1,449,000 3,003 SQ FT
$483 SQ/FT780 Elsie Mae Drive
A@ Nina Dr. - 34 - Boulder Creek, Boulder Creek
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 3,003 sqft
- Boulder Creek
DOM7SFH -
$525,000 1,631 SQ FT
$322 SQ/FT427 Ladera Dr
C@ Cabrillo - Glencove, Vallejo
- 3 Bed
- 2 Bath
- 0 Park
- 1,631 sqft
- Vallejo
-
$850,000 1,053 SQ FT
$807 SQ/FT575 Guerra Drive
C@ McLaughlin - 11 - South San Jose, San Jose
- 3 Bed
- 1 Bath
- 2 Park
- 1,053 sqft
- SAN JOSE
DOM77SFH -
$1,595,000 3,500 SQ FT
$456 SQ/FT256 N Dover Court
C@ Lambert Dr - Santa Rosa-Northeast, Santa Rosa
- 4 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 2 Park
- 3,500 sqft
- Santa Rosa
DOM9SFR -
$699,999 840 SQ FT
$833 SQ/FT99 Sherland Avenue, #D
C@ Tyrella - 200 - Whisman, Mountain View
- 2 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 840 sqft
- Mountain View
DOM11CON -
$799,000 1,494 SQ FT
$535 SQ/FT29284 Hub Lane
C@ Valle Vista Avenue - 3400 - Hayward, Hayward
- 3 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 2 Park
- 1,494 sqft
- HAYWARD
DOM11CON -
$698,000 1,143 SQ FT
$611 SQ/FT1046 N Abbott
C@ San Andreas dr - Milpitas
- 3 Bed
- 2 Bath
- 0 Park
- 1,143 sqft
- Milpitas
-
$1,175,000 1,979 SQ FT
$594 SQ/FT901 Filmore Street
C@ David Ave. - 110 - New Monterey, Monterey
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,979 sqft
- MONTEREY
DOM13SFH -
$998,000 1,101 SQ FT
$906 SQ/FT1973 Luby Drive
C@ Las Plumas Ave - 5 - Berryessa, San Jose
- 3 Bed
- 2 Bath
- 5 Park
- 1,101 sqft
- SAN JOSE
DOM40SFH -
$639,000 1,060 SQ FT
$603 SQ/FT18023 Mulberry Avenue
C@ Boyes Blvd - Sonoma
- 2 Bed
- 1 Bath
- 3 Park
- 1,060 sqft
- Sonoma
DOM72SFR -
$699,000 2,074 SQ FT
$337 SQ/FT13273 Sierra Dr W
N@ Summit Dr - Donner Lake, Truckee
- 3 Bed
- 2 Bath
- 0 Park
- 2,074 sqft
- Truckee
-
$419,999 1,011 SQ FT
$415 SQ/FT7340 Salazar Dr
N@ worthington dr - Other, North Highlands
- 3 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 1,011 sqft
- North Highlands
-
$578,000 3,194 SQ FT
$181 SQ/FT1459 Mesa Creek Dr
N@ GPS - Not Listed, Patterson
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 3,194 sqft
- Patterson
-
$629,000 1,350 SQ FT
$466 SQ/FT2240 Concord Dr
N@ Rock Ridge Way - Not Listed, Pittsburg
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,350 sqft
- Pittsburg
-
$615,000 2,564 SQ FT
$240 SQ/FT660 Bramblewood Avenue
A@ Almond Orchard - 20507 - Lathrop, Lathrop
- 4 Bed
- 3 Bath